«Відкрите серце» — талановитого «Джерела»

Вареники, деруни, голубці, галяретки і кекси, шарлотки чи пиріжки з вишнями та яблуками, пляцки, смачнющу гарбузову кашу прямо в гарбузі  можна було придбати на благодійному осінньому ярмарку в ДНЗ № 24 ЦРД «Джерело». А ще мехенді (розпис хною), та майстер – клас по виготовленню осінніх підвісок (вихователі Котирло М.В., Радомська І.В.). Вже в дев’яте ярмаркує заклад. Святкову програму підготували вихованці старшої «В» групи  (вихователі Библюк Л.Д., Библюк М.В., музичний керівник Равлюк В.Р.)

Батьки відгукуються із задоволенням, вони вже чекають цього ярмарку, готуються до нього.
Серед покупців — учні шкіл в які ідуть наші випускники ЗНЗ №24, ліцей №4, гімназія №1, вчителі, батьки та чернівчани які звернули увагу на оголошення перед закладом, наші друзі волонтери ГО «Добротворець».
Акція «Відкрите серце» започаткована Максимом Дацій, набуває обертів, ми не могли не долучитися до неї, адже це допомога дошкільнятам, які вже добре знайомі з вибухами снарядів. Колектив планує закупити та виготовити дидактичні ігри, методичну та художню літературу, наочність для проведення занять українською мовою. А також поділиться сценаріями  свят та занять розроблених в установі. Діти закладу виготовили поробки на тему «Наш садок», які передадуть  малюкам з Луганщини.

Звичайно не забудемо про наших підопічних з дитячого відділення обласної психіатричної лікарні.

Отримані кошти , а це 12 504 грн. Далі буде…